Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
02:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як легко перейти на літній час: поради лікарів

Як легко перейти на літній час: поради лікарів
фото из открытых источников

У ніч з 30 до 31 березня українці переведуть стрілки на одну годину вперед. Аби перехід на літній час був легким, до нового ритму слід готуватися заздалегідь. Як саме, розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Стрілки переводимо вперед, тобто вставати доведеться на годину раніше. Це може вплинути на самопочуття - викликати сонливість, дратівливість, швидку втомлюваність, знизити працездатність. Найважче - людям із захворюваннями серця», - розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
Аби перехід на літній час не вплинув на самопочуття, готуватися до нього слід за тиждень, наголосили фахівці. Щоденно - лягати спати на 15 хвилин раніше, ніж до цього. Аби сон був міцним, кімнату необхідно провітрити. Там має бути темно, тихо та прохолодно - не більше 20 градусів тепла.

Вечеряти слід за 2-3 години до сну, не варто пити перед сном міцний чай, каву, алкоголь. А ще - користуватися гаджетами. Краще прогулятися на свіжому повітрі.

Аби прокинутися зранку було легше, можна прийняти контрастний душ та зробити зарядку.

Якщо за кілька тижнів після переводу годинника сонливість та швидка втомлюваність не зникли, слід звернутися до свого сімейного лікаря.

Gorod.dp.ua на Facebook.


333  (25.03.19 23:37): Готовиться нужно с предыдущего перевода стрелок. Каждый день нужно ложиться спать на 7 секунд раньше, ограничив себя алкоголем на 12 граммов. Свинины при этом нужно съедать на 9 граммов больше каждые 16 часов. Прием воды нужен строгий. Через каждые 23 минуты нужно добавлять 3 грамма, а а выходные и праздничные дни отнимать 7 граммов.
Оральные контрацептивы при этом ограничивать не стоит.
Відповісти | З цитатою
Элка  (25.03.19 23:24): Вот уже более 40 лет в целях эксперимента я перевожу стрелки каждый месяц вперед и назад. Ничего противоестественного я не заметила. Кожа лица остается бархатисто-гладкая. Тоны сердца умеренные. Дыхание ровное. Давление стабильное. Поэтому я советую всем регулярно переводить стрелки часов. Відповісти | З цитатою
Терапевт  (25.03.19 19:32): Ни разу за 45 лет не испытывал никакого "негативного влияния" на себе от перевода часов, зато преимущества неоспоримы. Подобные стать говорят лишь о низкой квалификации нынешних медиков. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
гость  (25.03.19 16:00): а не переводить часы никак? Ну, чтобы не нужно было давать "полезные советы" как избежать негативного влияния от сего идиотского перевода часов Відповісти | З цитатою
Санта  (25.03.19 15:58): Когда вам уже надоесть играться? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
7
нових регіональних полігонів побутових відходів будуть збудовані до 2027 р. у регіоні

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті