Сб, 18 травня 2024
08:23

Дніпровська тенісистка стала переможницею Вімблдону!

Людмила Кіченок із хорватом Мате Павичем у міксті стали переможцями найпрестижнішого тенісного турніру світу.

Міський сайт повідомляв про успішний виступ нашої тенісистки на кортах Англії.

Пара дійшла до півфіналу, де розправилася з господарями Вімблдона Джонні О'Марою та Олівією Ніколс – 2:1 (7:6, 4:6, 6:3). Перший сет українсько-хорватський дует виграв на тайбрейку, але поступився у другому сеті.

Втім, вирішальний сет був за Кіченок та Павичем, суперники взяли лише три гейми. Таким чином, Людмила вперше у кар'єрі вийшла у фінал турніру найвищої категорії Grand Slam.

Там суперниками українки та хорвата стали Йоран Фліген (Бельгія) та Сюй Іфань (Китай).

Людмила Кіченок (Україна) / Мате Павіч (Хорватія) - Сюй Іфань (Китай) / Йоран Фліген (Бельгія) - 6:4, 6:7 (9:11), 6:3

Українсько-хорватський тандем жодного разу не віддав свою подачу і зробив 2 брейки. На тай-брейку 2-ї партії у Маті та Людмили був чемпіоншип-поінт на прийомі, проте вони не змогли його реалізувати.

Кіченок вперше зіграла у фіналі турніру Grand Slam і з першої спроби здобула трофей. Павич вигравав у міксті Australian Open 2018 та US Open 2016. На Вімблдоні він уперше зіграв у фіналі змішаного парного розряду.

Людмила стала третьою українкою, яка здобула титул на турнірі Grand Slam, та першою з українських тенісистів, хто виграв трофей на трав'яному мейджорі. У 2008 році на Australian Open сестри Альона та Катерина Бондаренко здобули титул, обігравши у фіналі Вікторію Азаренко з Білорусі та Шахар П'єр з Ізраїлю у трьох сетах.