Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 20 травня 2024
03:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Від Японії Дніпру: місто отримало сучасну техніку для ліквідації відходів після руйнувань від ракетних ударів

|«« «« »» »»|

Це сучасні високотехнологічні екскаватор і бульдозер. Вони працюватимуть на ліквідації відходів, які залишаються у Дніпрі після ракетних ударів російських терористів.

Ця допомога – результат співпраці нашого міста з Японською державною агенцією міжнародного співробітництва (JICA). Це технологічне обладнання Дніпро отримав наприкінці 2023 року.

«Дніпро став одним з п'яти міст, куди Японія виділила кошти на ліквідацію відходів руйнувань. Зараз ми отримали дві одиниці техніки. За декілька місяців планується ще кілька. Збирають ці відходи і везуть до нас. Не важливо день чи ніч, ми приймаємо. Є окремий майданчик для цієї категорії відходів. У майбутньому планується використовувати це як вторинний будівельний матеріал, навіть на полігоні — для відсипання тимчасових доріг», — прокоментував директор КП «ЕКО Дніпро» Едуард Мєшковський.

Полігон «Правобережний» у Дніпрі – один із найсучасніших. Тут зберігають тверді побутові відходи у спеціальних котлованах, дно та стінки яких з гідроізоляційними матеріалами. Це виключає забруднення ґрунту та ґрунтових вод.

І хоча у Дніпрі погіршились погодні умови, вивезення сміття в місті триває належним чином, без перебоїв та за графіком, зазначають у департаменті екологічної політики. Але проблеми залишаються. Це брак кадрів, запасних частин та низька платоспроможність за вивезення ТПВ.

«Полігон працює щодня. За цей рік сюди вивезли близько 7 500 тонн. І це тільки так звана зачистка міста від стихійних сміттєзвалищ. А якщо говорити про все сміття у місті, то у середньому полігон приймає від 1 до 1,5 тисячі тонн сміття на добу. Сюди заходить близько 50 сміттєвозів. Хлопці працюють на важкій техніці, це дуже фахові люди і вони дуже затребувані у Збройних силах України. Тому основна проблема — це брак кадрів.

Нині тут працюють близько 30 людей, а потрібно хоча б 50. Звісно, даємо оголошення про пошук кадрів. Але будь-кого на цю роботу взяти не можна, адже на такій техніці треба вміти працювати. Та і за останні два роки сміття у місті збільшилось удвічі. Але полігон працює, і навіть такі важкі природні умови ніяк не впливають», — прокоментував директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко, який 9 січня чергує містом.

Він також перевірив пункт незламності у комунальному позашкільному навчальному закладі «Міська станція юних техніків» ДМР (вул. Камʼянська, 21). Цей пункт розрахований на 50 осіб.

«Пункт незламності забезпечений всім необхідним. У разі відключення світла електроенергію забезпечує генератор. Можна зігрітися як обігрівачами, так і гарячими напоями. Також є пункт матері і дитини, ігрова зона зі всім необхідним. Є достатній запас питної води, аптечка та засоби пожежної безпеки. Він відповідає усім нормам та забезпечений усім необхідним для комфортного перебування», — підсумував Олег Семенко
.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1,2
млн. нових дерев висадять на Дніпропетровщині

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті