Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 21 марта 2019
12:23
УКР   ENG

План концертів Будинку органної та камерної музики на березень

План концертів Будинку органної та камерної музики на березень

Классическая музыка

02.03.
суб.,
14:00

«Відень – музична столиця»
 Від класики до романтизму. В програмі  музика австрійських композиторів 18-20 ст.
Солісти:

  • Олена Келер (ф-но),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Гайдна, В.А. Моцарта, Л. Ван. Бетховена, Ф. Шуберта, Ф. Крейслера.

02.03.
суб.,
17:00

Для поціновувачів різножанрової музики
«Сучасна музика в Древньому храмі»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведуча –народна артистка України Тетяна Бабич.

03.03.
нед.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осеневої (скрипка),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Тарас Скрипніков ( кларнет) з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді.

03.03.
нед.,
14:00

Концерт до Міжнародного Жіночого Дня 8 березня
 «З Любов’ю до Жінок». В концерті тільки чоловіки.
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужений артист України  Олександр  Благодарний (баритон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Ведучий - Сергій Міледін.

У програмі класична музика та сучасні хіти.
Автор ідеї та режисер – заслужений працівник культури України Фаіна Пінсон

03.03.
нед.,
17:00

«Органовий речиталь»
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні

09.03.
суб.,
14:00

До 70-ти річчя В. Івасюка та Дня народження Т.Г. Шевченка
Прем’єра!!! Поціновувачам творчості Володимира Івасюка
«Пісня нас єднає»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Ігор Чепа (тенор),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка).

Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,  Антон Чернета (тенор).
 Автор ідеї та режисер – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

09.03.
суб.,
17:00

«Вечір з віртуозами»
За участі:

  • "Kiev Mozart quartet"(м. Київ),
  • Тараса Скрипнікова (кларнет),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Сергій Міледін (художнє слово).

У програмі музика: В.А. Моцарта, С. Рахманінова.

10.03.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Начевна (ф-но, орган),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

10.03.
нед.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ігорь Чепа (тенор),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор),
  • Олена Долгіна (сопрано).

 Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаіна Пінсон, Сергій Міледін. Автор ідеї та режисер – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

10.03.
нед.,
17:00

«Барви Органу»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Олена Келер (орган), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Г. Бьома, Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Ж.Н. Лемменса.

16.03,
суб.
14:00

«Класика – це класно»
Солісти:

  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • заслужений артист України Олександр  Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Дж. Верді, Дж. Пуччіні, М. Римського-Корсакова, С. Рахманінова,
Й.С. Баха, А. Вівальді.

16.03,
суб.,
17:00

«Світові хіти фортепіанної музики»
Солісти: Олена Келер (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Анастасія Начевна (ф-но)
Сергій Міледін (художнє слово).
У програмі музика: Л. ван Бетховена, В.А. Моцарта, Й.С. Баха, К. Дебюссі.

17.03,
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках».
«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Валерія Кібец (саксофон),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса.

17.03,
нед.,
14:00

«Аве Марія»
Солісти:

  • заслужена артистка України  Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Катерина Миколайко (сопрано),
  • Сергій Міледін (художнє слово).

У програмі музика: Й.С. Баха - Ш. Гуно, Дж. Каччіні, С. Франка, К. Сен-Санса, Ж. Массне.

17.03,
нед.,
17:00

До Дня народження Й.С. Баха
Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олександр Ківільов (скрипка),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

23.03,
суб.,
15:00

«Струнні чари»
Солісти:

  • струнний квартет “Гармонія” Людмили Семенової,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олена Келер (орган),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Штрауса, Ф. Шопена, Й. Гайдна, Й.С. Баха, Л. ван Бетховена.

23.03,
суб.,
17:00

«Планета Органної музики»
Солістка: Ксенія Бєлікова (орган).
Анастасія Боначова (музикознавець)
В програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, Ф. Мендельсона.

24.03,
нед.
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея” 
  “Поема музики та кольору”.
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Анастасія Начевна (ф-но), 
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Гамова (музикознавець).

24.03,
  нед.,
14:00

До Дня народження Й.С. Баха
 «BACH: неперевершений та величний»
Камерний оркестр «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України
 Юрій Пороховник
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

24.03, нед,.
17:00

Концерт До Дня Національної Гвардії України
«Лицарі Землі Української»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Антон Чернета (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич, Антон Чернета.

30.03,
суб.,
14:00

Від класики до нескінченності «Вальс, Вальс, Вальс»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • струнний квартет “Гармонія” Людмили Семенової,
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведучі – народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова.

30.03,
суб.,
17:00

«Музичний гомін Віків»
Солісти:

  • Олена Келер (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (художнє слово), 
  • Анастасія Боночова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде, А.Г. Ріттера, Г. Бьома.

31.03,
нед.,
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Начевна (ф-но, орган),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, П.І. Чайковського.

31.03,
нед.,
14:00

«Клавірний діалог»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Ірина Осенєва (скрипка),
Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Ф. Крейслер, Й.С. Бах, А. Вівальді, Д. Букстехуде, Ж.Н. Лемменса.

31.03,
нед.,
17:00

«Наше Майбутнє – Совісті мова»
Член Міжнародного Співтовариства Письменницьких Спілок Інна Радіновська (поетеса)
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужений артист України Олександр Мирошниченко (баритон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66

Цена билета: уточняйте дополнительно

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте