Днепр » Афиша
чт, 17 октября 2019
08:05

Життя заради науки. Ковальський Микола Павлович

Життя заради науки. Ковальський Микола Павлович

История

В Дніпропетровському національному історичному музеї 15 березня 2019 року відкривається виставка «Життя заради науки. Ковальський Микола Павлович (1929-2006) – український історик, джерелознавець (до 90-річчя з дня народження)».

Виставка присвячена науково-педагогічної діяльності вченого, історика, джерелознавця, археографа і етнографа, доктора історичних наук (1985), засновника дніпропетровської загальновизнаної наукової школи з джерелознавства історії України, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української Вільної академії наук, голови Острозького осередку Українського Історичного Товариства, керівника Острозького відділення Інституту археографії і джерелознавства ім.. М.С Грушевського НАН України, голови комісії по відродженню Острозької академії, першого вищого закладу України, проректора з наукової роботи Національної університету «Острозька академія».

На виставці представлені унікальні фотографії з життя Ковальського Миколи Павловича, навчальні документи 1930-1953 рр., наукові праці дніпропетровського та Острозького періодів діяльністі, автореферати кандидатської та докторської дисертацій, дипломи вченого, грамоти, медалі та його особисті речі.

Запрошуємо Вас на виставку!


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте