Днепр » Афиша
чт, 17 октября 2019
09:44

Святослав Вакарчук з оркестром

Святослав Вакарчук з оркестром

Классическая музыка

Святослав Вакарчук з оркестром на сцені Державного театру опери та балету 

15 квітня у Дніпровському державному театрі опери та балету відбудеться головна музична подія весни культурної столиці - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До концертної програми увійдуть як популярні пісні “Океану Ельзи”, так і декілька інших неочікуваних композицій. Вакарчук з оркестром продемонструють дніпрянам та гостям міста новий формат звучання улюбленої музики. 

Класичний супровід надасть концерту особливого шарму, а харизма Святослава не залишить байдужим нікого із слухачів. До речі, виконавець буде не лише вражати своїм надривним вокалом, а й акомпануватиме за роялем:

"Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем", - розповів Вакарчук.
 
Допомагати Святославу буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча, клавішника та аранжувальника "Океану Ельзи".
"Нам завжди дуже цікаво пробувати щось нове і ми шукаємо, як зробити це у різні способи. Я навчався диригуванню у музичному училищі, а втілити це на практиці зміг під час записів пісень "Океану Ельзи", які я аранжував. На концертах мій дебют в якості диригента відбувся у проекті "Вночі" 2007 року, потім - в турі з БГ, на концерті Джейн Біркін з оркестром. І нарешті - в такому форматі у нашому всеукраїнському турі, який глядачі зможуть почути та побачити і в Дніпрі. Цікаво, що в кожному з міст з нами буде грати свій, місцевий оркестр. - каже Мілош.
 

Придбати квитки на концерт Святослава Вакарчука можна на сайті kasa.in.uahttps://kasa.in.ua/ua/dnipro/concert/svyatoslav-vakarchuk-dnipro-15-kvitnya


Богдан  (11.04.19 21:46): Продам билеты на концерт Святослава Вакарчук в Днепре, 15.04.2019. Театр Оперы и балета. Есть выбор мест в амфитеатре и партере. Билеты не электронные, на бланках из кассы. Подлинность гарантируем.
В наличии билеты по цене от 600 грн/шт.Возможна доставка по городу. Звоните. 093-184-17-65, 068-848-68-35
Ответить | С цитатой
Богдан  (05.04.19 07:41): Продам билеты на концерт Святослава Вакарчук в Днепре, 15.04.2019. Театр Оперы и балета. Есть выбор мест в амфитеатре и партере. Билеты не электронные, на бланках из кассы. Подлинность гарантируем.
В наличии билеты по цене от 700 грн/шт.Возможна доставка по городу. Звоните. 093-184-17-65, 068-848-68-35
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте