Днепр » Афиша
чт, 27 февраля 2020
10:24

План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

План концертів Будинку органної та камерної музики на листопад

Вокальная музыка, Классическая музыка

02.11.
суб.,
14:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (вокал),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Всеволод Літучий (флейта), 
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

02.11.
суб.,
17:00

«Динамічна епоха величі Бароко»
Солістка – Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець – Анастасія Боначова.
В програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля,
Г. Пьорселла, Дж.Б. Перголезі.

03.11.
нед.,
11:00

Абонементний концерт для найменших
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

03.11.
нед.,
14:00

«Органний всесвіт українських композиторів»
Сольний концерт заслуженої артистки України Надії  Юрійчук (орган)
за участі Тетяни Улькіної (сопрано), Олени  Гамової (музикознавець).
У програмі музика: Л. Дичко, М. Скорика, М. Колеси, І. Шамо, М. Лисенка.

03.11.
нед.,
17:00

«Вальс, вальс, вальс…»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • струнний квартет “Гармонія”  Людмили Семенової,
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ольга Вороніна (сопрано),  
  • Ігор Чепа (тенор).

 Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова.
В програмі музика: Й.Штрауса, Ф. Крейслера, Ф. Пуленка, Г. Свірідова, К. Дебюссі, Л. Ардіті.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

09.11.
суб.,
12:00

Ювілейний концерт народної хорової капели ім. Ромена Ролана – 90 років.
У програмі твори українських, зарубіжних і сучасних композиторів.
Художній керівник та диригент – Яна Смєлова.

09.11.
суб.,
17:00

 Поціновувачам творчості Володимира Івасюка
«Пісня нас єднає»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Вороніна Ольга (сопрано).

 Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
директор – художній керівник Антон Чернета (тенор).
Режисер-постановник –  заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

10.11.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової.
Солісти:

  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Боначова (музикознавець)

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В-А. Моцарта.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

10.11.
нед.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (вокал),
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Іван Садовий (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

10.11.
нед.,
17:00

Для поціновувачів різножанрової музики
«Тональність хорошого настрою»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Антон Чернета (вокал),
  • Ольга Вороніна (сопрано).

Ведуча: народна артистка України Тетяна Бабич.
В програмі хіти класичної та сучасної музики.

16.11.
суб.,
14:00

«Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».
Автори проекту, ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
Олена Гамова (музикознавець).
Солісти: заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), заслужений артист України  Олександр Благодарний (баритон),
Ольга Кутакова (скрипка), Тетяна Волкова (художник).

16.11.
суб.,
17:00

«Благородство класицизму»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

В програмі музика: В-А. Моцарта, Й. Гайдна, Л ван Бетховена, К. Глюка,
А. Сальєрі, Д. Бортнянського.

17.11.
нед.
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея” 
  “Поема музики та кольору”.
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха.
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

Режисер-народна артистка України Тетяна Бабич.

17.11.
нед.,
14:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ігор та Зінаїда Чепи (вокал),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор),
  • Ольга Вороніна (сопрано).

Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон, Сергій Міледін.
Режисер-постановник –  заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

17.11.
нед.,
17:00

До Дня Гідності і Свободи
 «Органна симфонія Великих…»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Олена Келер (орган), Олена Гамова (музикознавець).
В програмі музика: Й. С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, С. Франка,
Ш-М. Відора, М. Регера, Г. Пьорселла.

23.11.
суб.,
15:00

До дня пам’яті жертв голодоморів
Кантата «Реквієм. 14 молитв»
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник.
Солісти: Тетяна Улькіна (сопрано) + меццо
Режисер-постановник та автор музики – Ж.Чепела

23.11.
суб.,
17:00

  «Епохальні діаманти музики»
Солісти:

  • заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Сергій Міледін  (ведучий).

В програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Б. Марчелло, М. Огінського,
К. Сен-Санса, М. Скорика, Дж. Уїльямса.

24.11.
нед.
11:00

«Музика лікує» з циклу концертів «Музична терапія» з музичними рецептами.
Солісти:  

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка), 
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Катерина Миколайко (сопрано),
  • Білоусов Олександр (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

24.11.
  нед.,
14:00

За підтримки Почесного консульства Австрії у Дніпрі.
«Прем’єра»!!! Вистава-концерт «Феноменальний Моцарт. Міфи та факти»
Солісти:

  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS.

 Ведучі: директор – художній керівник Антон Чернета,
Олена Гамова, Анастасія Боначова (музикознавці), Сергій Міледін (актор).
Режисер-постановник –  заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

24.11.
нед,.
17:00

«Доторкнутись до душі ....»
Ансамбль класичної музики «Амадеус»
Виконавці:

  • Марина Устенко (віолончель),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Леся Скрипнікова (сопрано).

Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич.
В програмі музика: Й. Брамса, Ф. Шуберта, С. Рахманінова, Е. Вілла- Лобоса.

30.11.
суб.,
15:00

Прем’єра!!! «Мовою улюблених арій»
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник.
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (вокал),
  • Антон Чернета (вокал, орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Іван Садовий (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»

Ведуча –  народна артистка України Тетяна Бабич.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич.

30.11.
суб.,
17:00

Органний концерт
«Музична сповідь Органу»
Солістка – Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець – Анастасія Боначова.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте