Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вт, 13 апреля 2021
14:05

Музей украинской живописи

Музей украинской живописи

Музеи, Выставочные залы/ галереи

Троицкая площадь, 5-А 49000 Карта
  До 2015: Красная площадь
056-794-09-88, +38-096-610-37-96, +38-099-068-31-68
11:00 -19:00 (среда - воскресенье)
museum.net.ua
e-mail: [email protected]l.com
₴: 100 грн.; 75 грн. - студенты; 35 грн. - дети и пенсионеры
Музей українського живопису – у Дніпрі, приклад успішного культурологічного проекту. Відкрився заклад  10 жовтня  2013 року.
Сьогодні це сучасний креативний арт-майданчик.
Нині у колекції понад 5000 художніх творів, які  складають основу музейного зібрання.
Більше 400 робіт становить колекція Японської гравюри, - що стала основою, та підставою створення окремого Музею японської гравюри.
Близько 300  творів налічує Музей художньої емалі

Музей  українського живопису – це музей, основа колекції якого представлена творами відомих художників дніпропетровської  школи,  що жили і творили у другій половині 20-століття.  І акцент на роботи місцевих авторів – свідомий крок музейників, бо неймовірно важливо знати та берегти пам’ять про героїв своєї батьківщини. 

Другий и третій поверхи музею – експозиції, які постійно оновлюються. У залах виставляються відомі українські художники, експонуються креативні проекти у рамках фестивалів емальєрного, графічного та сучасного мистецтва.   
У музеї працюють два унікальні творчі осередки. 

Майстерня художньої емалі. Гаряча художня емаль - одна із найстародавніших технік декоративно-прикладного мистецтва. Нині відомі художники-фахівці відроджують самобутнє мистецтво у Дніпрі, створюючи оригінальні станкові роботи. Музей проводить симпозіуми емальєрів, запрошуючи провідних майстрів цього різновиду мистецтва у гості, художники отримують можливість творити.

Майстерня друкованої графіки «Пороги» Художники концентрують увагу глядачів на стародавньому мистецтві друкованої графіки. Усі види друку – високий, глибокий, плоский. Цілий спектр технічних можливостей для створення виразних та лаконічних графічних творів.

Музей японської гравюри
Музей українського живопису не замикається в одній площині. Коло наших інтересів різноманітне. Так любов до Японського мистецтва вилилася у збирання Японської графіки. Колекція потроху поповнювалася новими роботами впродовж 10 років і наразі налічує близько 400 художніх робіт відомих майстрів 18-19 століття. Образи акторів театру Кабукі, відчайдушні самураї, чарівні гейші, яскраве життя «Веселих кварталів», - нині дніпровське зібрання стало найбільшою колекцією кращих зразків Японського мистецтва.  У вересні 2016 було відкрито самостійний Музей японської гравюри. Новостворений музей -  безмежний простір для наукових досліджень, що об’єднують фахівців, які вивчають проблематику Східного мистецтва. Художні витвори колекції -  це виключно оригінали!


   

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте