Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Пт, 28 березня 2025
21:21

БЛОГИ

yulstor


24 березня 2025, 15:02

Плата за землю: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 1,0 млрд гривень

Юридичні особи у січні – лютому 2025 року поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини платою за землю на понад 1 028,1 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження виросли на понад 39,8 млн грн, темп росту – 104,0 відсотки.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Теодозія Чернецька, плата за землю є одним із важливих фінансових джерел наповнення місцевих бюджетів.
«Дякуємо платникам за відповідальне ставлення до сплати податків і зборів! Податкова служба відкрита до діалогу з бізнесом, працюємо задля оперативного зворотного зв’язку з платниками у напряму вирішення проблемних питань, які виникають у суб’єктів господарювання під час діяльності. Підвищення рівня добровільного виконання платниками вимог податкового законодавства – це той результат, на який сьогодні спрямовується діяльність податкової служби», – констатувала Теодозія Чернецька.



Останній раз редагувалося: 24.03.2025 15:02


Усі записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті