Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorodской дозор
Пт, 21 червня 2024
19:53

GORODСКОЙ ДОЗОР

Робоча зустріч

06.06.2024 17:36

04.06.2024 року відбулась робоча зустріч між представником Західної окружної прокуратури міста Дніпра – Тетяною Карповою та начальником Новокодацького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Інною Анастасіаді.
Інна Анастасіаді проінформувала Тетяну Карпову про перелік пробаційних програм а також осіб які пройшли відповідне навчання щодо їх реалізації. Також обговорили підстави реалізації уповноваженими органами з питань пробації пробаційних програм відносно осіб звільнених від відбування покарання з випробуванням. Та розглянули нагальні питання.
Підставою для реалізації уповноваженими органами з питань пробації пробаційних програм відносно засуджених осіб є відповідне рішення суду, яким відповідно до статті 59-1, 76 Кримінального кодексу України на засудженого покладено такий обов’язок.
Перелік пробаційних програм:
- «Зміна прокримінального мислення»
- «Попередження вживання психоактивних речовин»
- «Подолання агресивної поведінки»
- «Формування життєвих навичок»
- «Подолання домашнього насильства»
Пробаційна програма може змінити життя засудженого на краще, якщо він не лише відвідує всі заняття, передбачені графіком, а й виявлятиме власне бажання змінитися.

Коментарі: 0 | Залишити коментар


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

16.05.2024 15:48

День вишиванки – свято, присвячене збереженню традицій українського національного одягу. Для українців вишиванка – справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам’ять.
Незважаючи на свою багатовікову історію, вишиванка залишається модною і дуже модною. Жоден інший національний костюм не є таким актуальним для сучасності, як українська вишиванка. День вишиванки урочиста подія для кожного українця. Взяти участь у святкуванні дня вишиванки просто – одягніть вишиванку на роботу або навчання.
Співробітники Новокодацького РВ філії Державної установи «Центр пробації» також активно долучились до святкування події. Спеціальних заходів на День вишиванки не існує. Однак щороку в Україні проводять спеціальний флешмоб, який полягає в тому, що люди одягаються в національний одяг, фотографуються та викладають світлини в соціальні мережі.
В такі нелегкі для країни часи, кожен з нас хто перебуває в безпеці, може одягти вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів.
Встає над світом щире сонце вранці І землю гріє променем ясним А я іду по світу в вишиванці. Я – українець! І пишаюсь цим!

Коментарі: 0 | Залишити коментар


День сім'ї

15.05.2024 17:54

15 травня в Україні святкують День сім’ї. Це свято відзначається в один день з Міжнародним днем сім’ї. Під час повномасштабного вторгнення РФ, багато сімей не можуть це зробити, оскільки деякі змушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Також багато сміливих чоловіків та жінок стали на захист нашої країни. Але навіть на відстані необхідно приділяти увагу близьким, зателефонувати і сказати люблю та спасибі за все, що вони робили для вас.
Співробітники Новокодацького РВ філії Державної установи, також як велика дружна сім’я, де кожен допоможе один одному, підтримає у важку хвилину та підбадьорить.
Цього дня проводяться просвітницькі заходи, тематичні конференції, благодійні організації із збору коштів на користь малозабезпечених сімей, концерти.
Хай сім’я вам дарує радість і домашнє тепло. Хай панують в ній розуміння, повага добро. І любов і вірність будуть у житті вашім назавжди. І нехай це не змінять ні розлука ні роки.

Коментарі: 0 | Залишити коментар


Усього 78. Попередня cторінка | Сторінка 1 з 26 | Наступна сторінка
Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті