Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorodской дозор
Пт, 21 червня 2024
20:17

GORODСКОЙ ДОЗОР

Орган пробації інформує про Всесвітній день біженців

20.06.2024 07:33

Психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія інформує про наступне. Всесвітній день біженців – це глобальна подія, яку Організація Об’єднаних Націй організовує щороку 20 червня. Він покликаний вшанувати і відзначити біженців з усього світу. На честь 50-річчя Конвенції про статус біженців 1951 року цей день був заснований 20 червня 2001 року.

Всесвітній день біженців вшановує силу і мужність біженців і заохочує громадську обізнаність і підтримку біженців, людей, які були змушені покинути країни, свої рідні землі та оселі через конфлікти, війни, переслідування або стихійні лиха.

Біженці є вразливими і потребують допомоги, їх часто не розуміють і ставляться до них зі злістю, презирством, вони часто мають дуже мало або взагалі нічого з речей, у них мало їжі, їм часто доводиться залишати свої домівки ні з чим або з тим, що вони можуть нести. Вони страждають від холоду, голоду, травм, відчаю, хвороб, насильства, втрати близьких, душевних мук, та зазнають розлуки з рідними.

День обізнаності покликаний сприяти розумінню громадськістю проблеми біженців, а також мобілізувати підтримку і допомогу.

У всьому світі урядові та неурядові організації невтомно працюють, щоб допомогти біженцям, але з огляду на те, що біженцями стають майже щодня, постійно потрібна додаткова допомога та обізнаність, щоб забезпечити справедливе ставлення до біженців та їхнє забезпечення, а не ігнорування чи відторгнення, а також проекти, спрямовані на переселення та забезпечення біженців. Отже, Всесвітній день біженців висвітлює все це.

Ми живемо у глобалізованому світі, який впливає на міжнародні відносини, світову економіку та дипломатію. Перед кожною людиною також стоїть завдання уявити і відчути себе частиною світу, окрім зобов’язань перед державою, до якої вона належить. Ця концепція ґрунтується на ідеї, що кожна людина відіграє важливу роль у вирішенні світових проблем, підтримці миру, глобальному і рівномірному розподілі товарів і ресурсів, гуманітарній допомозі та захисті прав людини. Таким чином, громадяни світу повинні бути частиною співчутливого світового проекту, толерантно і з розумінням ставитися до співгромадян, незважаючи на всі скептичні позиції щодо цього ідеалу.

Пам’ятайте, що біженцем може стати кожен і кожна з нас, і життя це постійно доводить людству. Історія свідчить, що людина може народитися в одній країні, а померти в іншій, і ніхто з нас від цього не застрахований, тому треба розвиватися, пізнавати наш світ у всьому його різноманітті та бути людьми світу, - зазначив психолог Едуард Абашія.

Коментарі: 0 | Залишити коментар


Орган пробації провів кінопоказ документального фільму в рамках діяльності кіноклубів Docudays UA

19.06.2024 15:00

19 червня 2024 року психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія провів показ фільму «Стираючи Девіда», режисер: Девід Бонд, країна: Велика Британія, рік виробництва: 2009, тривалість: 80 хв., в рамках діяльності кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

Даний кінопоказ був проведений на території відділу за адресою: вул. Енеїди, 26, м. Дніпро. До даного заходу приєдналися суб’єкти пробації у кількості 3 осіб. Після перегляду фільму охочі особи мали змогу залишити свої відгуки про фільм та побажання.

Коротко про фільм:
Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком кожної людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

Фільм «Стираючи Девіда» - це фільм про незвичайний експеримент, який провів британський журналіст Девід Бонд. Девід поставив собі і суспільству питання: «Чи дійсно наші персональні дані захищені?», «Які існують можливості контролю за людиною з боку уряду й держави?», - зазначив психолог.

Коментарі: 0 | Залишити коментар


Орган пробації сповіщає про Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту

19.06.2024 10:56

Психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія інформує про наступне.
19 червня 2015 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (A/RES/69/293) проголосила 19 червня кожного року Міжнародним днем боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту з метою підвищення обізнаності про необхідність покласти край сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктами, вшанування жертв і постраждалих від сексуального насильства в усьому світі та віддання данини пам’яті усім тим, хто мужньо присвятив своє життя і загинув у боротьбі за викорінення цих злочинів.

Цей день нагадує нам про звірства, що чиняться під час збройних конфліктів, і про нагальну потребу вирішувати проблему сексуального насильства, що поширюється повсюдно.

Ця дата була обрана в ознаменування прийняття 19 червня 2008 року резолюції Ради Безпеки 1820 (2008), в якій Рада засудила сексуальне насильство як тактику ведення війни і перешкоду на шляху до розбудови миру.

У відповідь на зростання насильницького екстремізму Рада Безпеки прийняла резолюцію S/RES/2331 (2016), в якій вперше розглядається зв’язок між торгівлею людьми, сексуальним насильством, тероризмом і транснаціональною організованою злочинністю. Визнавши сексуальне насильство тактикою тероризму, вона також підтвердила, що постраждалі від торгівлі людьми та сексуального насильства, вчиненого терористичними групами, повинні мати право на офіційне відшкодування як постраждалі від тероризму.

Орган пробації приєднується до інших організацій по всьому світу, щоб привернути увагу і підтримати зусилля, спрямовані на викорінення цієї жахливої форми насильства.

Сексуальне насильство - це проблема, яка має медичний, юридичний, психологічний аспекти, і є однією з основних поширених проблем, з якими стикаються жінки (дівчата) та чоловіки (хлопці). Але в одному всі експерти сходяться - це кризова подія з далекосяжними наслідками.

Ця проблема загострюється в зонах конфліктів, оскільки жінки та дівчата іноді стають подвійними потерпілими - під час збройних конфліктів вони часто стають живильним середовищем для широкомасштабних порушень прав людини, а сексуальне насильство використовується як зброя для деморалізації, домінування та контролю над громадами, і супроводжується почуттям приниження, ображеної гідності, втратою незалежності.

Наслідки є руйнівними, залишаючи потерпілим чи свідкам, що пережили сексуальне насильство фізичні та психологічні травми (шрами), які можуть залишатися на все життя.

Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту має на меті підвищити обізнаність людей про цю проблему та мобілізувати глобальну підтримку для відповідного реагування на прояви сексуального насильства. Він надає можливість відстоювати права постраждалих, вимагати притягнення винних осіб до відповідальності та сприяти ініціативам, які пропонують підтримку, захист і правосуддя для постраждалих від насильства.

Давайте разом проявимо солідарність і працюватимемо над майбутнім, де пануватимуть мир і гідність, - зазначив психолог.

Коментарі: 0 | Залишити коментар


Усього 55. Попередня cторінка | Сторінка 1 з 19 | Наступна сторінка
Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті