Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 17 октября 2019
09:13

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Влад Фрейзер


13 марта 2019, 17:50

За 2019-2021 роки на Дніпропетровщині планують втілити майже тисячу інфраструктурних проектів

Реконструкція шкіл та садочків, розвиток енергозбереження, будівництво об’їзної, ремонт доріг тощо. У найближчі три роки в Дніпропетровській області збираються втілити майже тисячу проектів. Всі вони у Перспективному плані розвитку території на 2019-2021 р.р. Слід відзначити, що у розробці плану активну участь брали всі громади Дніпропетровщини. Головні об’єкти та напрямки ґрунтуються на сукупності потреб і бажань жителів. Саме люди на місцях визначали, як їх територія має виглядати за декілька років.
Дніпропетровська область систематично розбудовує інфраструктуру. За останні чотири роки реалізували сотні проектів, які змінили життя мешканців області. З 2015 року в розвиток інфраструктури регіону було вкладено 30 млрд грн. І все завдяки реформі децентралізації. Чимало амбітних задумів і на майбутнє.
У найближчі три роки в області планують збудувати «з нуля» п’ять дитсадків, осучаснити понад 20 опорних шкіл, придбати більше 130 автомобілів для амбулаторій, реконструювати Дніпровський планетарій та вокзальну площу, Палац дитячої та юнацької творчості у Кривому Розі і спорткомплекс «Прометей» у Кам’янському, звести корпус хірургії в обласній офтальмологічній лікарні, відкрити перший паліативний центр у Дніпрі, капітально відремонтувати Набережну Перемоги та створити індустріальний парк Innovation Forpost. Серед пріоритетних напрямків у перспективному плані розвитку області також будівництво сонячних електростанцій та розвиток енергозбереження, зведення соціального житла, створення ЦНАПів, відновлення екосистеми Дніпропетровщини.
Просмотров: 341
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте