Днепр » Gorod`ской дозор
Чт, 18 июля 2019
20:47

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

RPL-Dnepr


3 июня 2019, 10:25

Сергій Рибалка на Дніпропетровщині відкрив волонтерський центр

Сергій Рибалка 1 червня в с. Веселе Синельниківського району Дніпропетровської області відкрив приміщення волонтерського центру «Надія». Там працюватиме недільна школа для дітей, центр психологічної реабілітації військових та відділ гуманітарної допомоги.
«Щиро вдячний за сприяння у будівництві центру і допомогу Юрію Помазану, Сергію Бєлому, нашим волонтерам: Левюк Сергію, Моторину Єгору, Гавриличу Євгену, а також нашим військовим із АТО: Колисниченко Дмитру, Луцак Юрію, Прядко Сергію, Ковальчуку Віктору, Захарову Олегу, Геращенко Наталії, Крепович Костянтину, Губі Василю. Ми робили і продовжимо робити все, щоб допомогти нашим хлопцям, які захищають Україну, повернутися до нормального життя і знайти роботу», - підкреслив Сергій Рибалка.
Народний депутат регулярно допомагає нашим бійцям, адже вони потребують як фізичної, так і психологічної реабілітації. І кожен з нас в змозі допомогти бійцям повернутися до стабільного нормального життя.
Просмотров: 51
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте