Нд, 19 травня 2024
12:29

Спортсмени Дніпропетровщини посіли призові місця на чемпіонаті України серед молоді зі стрибків у воду

Змагання проходили у Запоріжжі. Участь у них взяли 44 спортсмени з 6 областей України. Дніпропетровську область представляли 5 спортсменів, які вибороли ІІІ загальнокомандне місце.

Зокрема, призерами та переможцями чемпіонату України серед молоді зі стрибків у воду стали:

Галяченко С.: І місце (трамплін – 1 м), ІІ місце (вишка синхронна), ІІІ місце (вишка – 10 м);

Кур'янович С.: ІІ місце (вишка синхронна), ІІ місце (трамплін синхронний – 3 м), ІІІ місце (трамплін –3 м), ІІІ місце (трамплін – 1 м);

Литвиненко Є.: ІІ місце (вишка – 10 м), ІІІ місце (вишка синхронна);

Гашок Я.: ІІ місце (трамплін синхронний – 3 м).

Сергей  (04.03.15 21:02): Здравствуйте я Галяченко , только моя настоящая фамилия Галиченко , и мета немного другие II место (трамплин 1 метр) , II место (вышка синхронная) , II место (вышка - 10 м) , спасибо. Відповісти | З цитатою