Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
07:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

25 листопада в Дніпрі стартує акція «16 днів протидії гендерному насильству «Захисти себе»

25 листопада в Дніпрі стартує акція «16 днів протидії гендерному насильству «Захисти себе»

25 листопада в Дніпрі стартує акція «16 днів протидії гендерному насильству «Захисти себе».

Про це під час прямої телефонної лінії 23 листопада повідомила начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Башко.

Вона зазначила, що це всесвітня акція, яка проводиться з 1991 року в понад ста країнах світу. Україна долучилася до неї з 2000 року. Акція триватиме з 25 листопада по 10 грудня. Генеральна Асамблея ООН у 1999 році ухвалила резолюцію про відзначення 25 листопада Міжнародного дня з викорінення насилля проти жінок.

«Головна мета проведення такої кампанії – привернути увагу суспільства до проблеми насилля. На жаль, вона є, і про неї необхідно якомога більше говорити. Зокрема, в рамках акції спільно з громадськими організаціями будуть проведені різні тематичні семінари, лекції, флешмоби для дітей та молоді, спрямовані на профілактику та запобігання насиллю. Щодо статистики, то за 9 місяців цього року до нашого центру надійшло 114 звернень щодо насилля у 99 родинах. На сьогодні на обліку перебувають 18 родин, в яких підтвердилося насилля. Для таких сімей організований соціальний супровід, з ними працюють психологи, психотерапевти. Робота як індивідуальна, так і в груповій формі», – сказала начальник відділу.

Наталія Башко також зазначила, що велику роль у цій роботі відіграють волонтери, громадські організації, однією з яких є обласна організація «100% життя». Новий напрямок у її роботі – надання допомоги жінкам, які перенесли домашнє насилля (фізичне, сексуальне, психологічне, економічне). Нещодавно ця організація відкрила у Дніпрі шелтер – центр ресоціалізації «Нова Я», де жінки, які постраждали від насилля у родинах, можуть пройти реабілітацію.

«Жінки мають змогу не просто відвідувати наш центр, а й, за необхідності, мешкати в шелтері від трьох місяців до півроку. Наприклад, дуже часто буває так, що таким жінкам просто нікуди піти. У центрі працює професійна команда психотерапевтів, психологів, соціальних працівників, які допомагають жінкам адаптуватися в соціумі, змінити ставлення до себе, свого життя», – сказала керівник центру Людмила Коломоєць.

При цьому вона наголосила, що в ідеалі, щоб отримати результат, необхідно працювати не лише з жертвою, а й з агресором. «На жаль, спеціальних корекційних програм для агресора немає. У цьому зв'язку чекаємо змін до відповідного закону, у якому будуть прописані такі програми», – додала Людмила Коломоєць.

Щодо протидії насиллю можна звертатися до центру «Нова Я» за тел.: (068) 268 54 83 та до міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефоном довіри: 749-68-06 (з 12.00 до 19.00 у будні дні).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Кю!  (24.11.16 07:11): А я знаю пару, где женщина мужа дубасит! Даешь гендерное равноправие! ;) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті