Пт, 17 травня 2024
13:36

Веслування без води: спортсменка із Дніпропетровщини здобула «золото» на Чемпіонаті України

У Харкові пройшов юніорський Чемпіонат України з веслування на ергометрах. Серед дівчат абсолютною переможницею стала вихованка вищого училища фізичної культури Дніпра Юлія Гайдар.

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

У Харкові фінішував відкритий Чемпіонат України з веслування на ергометрах серед юніорів. В особистій першості «золото» здобула Юлія Гайдар із Дніпра.

На змаганнях дівчина долала 2 кілометри на тренажері Concept-2 і таку ж дистанцію бігла. За підсумком двох дисциплін спортсменка набрала майже 10 балів і стала переможницею.

У всеукраїнських змаганнях взяли участь майже сто хлопців та дівчат віком до 18 років. За першість боролися спортсмени із Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Харківської, Миколаївської, Черкаської, Вінницької, Херсонської та Київської областей.

Це був перший відбірковий етап у сезоні-2017. Наступним – стане регата пам’яті Вадима Кохненка, яка пройде 11-13 червня у Херсоні.

Все просто  (14.02.17 06:29): О!. Велогонки на велотреножерах и бег на беговых дорожках! Відповісти | З цитатою