Пт, 17 травня 2024
13:34

Вихованці спортивних шкіл Дніпра здобули перемогу на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

Дніпровські спортсмени привезли «золото» чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное.

Зокрема, вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту Дмитро Даниленко посів перше місце у категорії байдарка-одиночка на дистанції 500 метрів та четверте місце – у категорії байдарка-одиночка на дистанції 200 метрів, повідомляють в управлінні спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Крім того, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Денис Філатов здобув «золото» у заїзді на 200 метрів на одиночному каное.

Вітаємо чемпіонів, тренерів та місто зі спортивними перемогами!