У Святовасилівці Дніпропетровської області відкрили сучасний асфальтобетонний завод компанії «УПС». Його обладнання відповідає міжнародним стандартам – воно потужне та екологічне. Щогодини підприємство виробляє 160 тонн продукції.
«Останніми роками Дніпропетровщина зробила прорив у дорожньому будівництві. Щороку ДніпроОДА капітально ремонтує близько 1 6 0 комунальних вулиць. У 2017-му в регіоні оновлюють й траси. Щодня на Дніпропетровщині вкладають кілометри асфальту. Якість виконаних робіт для нас – на першому місці. Відтак те, що в області з'явився асфальтобетонний завод, який виробляє матеріали за європейськими стандартами, важлива подія», - підкреслив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
Цей завод – пересувний. Його змонтували за кілька тижнів. Підприємство забезпечуватиме асфальтобетоном в першу чергу ремонтників, які вже працюють на Запорізькій та Криворізькій трасах.
«В разі необхідності за кілька тижнів завод можна розібрати та змонтувати на іншому майданчику – ближче до доріг, які підприємство забезпечуватиме матеріалами для ремонту», - пояснив заступник директора заводу Сергій Нестеренко.
Особливість заводу – два бункери, які накопичують суміш. Це дозволяє рівномірно розподілити асфальтобетон між машинами, які його транспортують, та уникнути простою.
Підприємство збудували коштом українських, чеських та словацьких інвесторів.
«Ми побачили потенціал можливостей. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Готові не тільки інвестувати, а й ділитися своїм досвідом в будівництві доріг та мостів», - зазначив менеджер словацької компанії Vahostav - SK Мартін Над.
Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтують 160 комунальних доріг та траси у Запорізькому, Криворізькому, Донецькому та Київському напрямках.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |