Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
08:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Каменском отселят людей из аварийного дома

В Каменском отселят людей из аварийного дома

Город приобретет пять четырехкомнатных квартир за 4,2 млн грн.

На грядущую сессию городского совета выносится проект решения «Об утверждении городской программы приобретения жилья для отселения жителей подъезда №6, квартиры которого непригодны для проживания, в доме по адресу: просп.Свободы, 67».

Согласно проекту пять квартир в подъезде №6 по проспекту Свободы, 67 непригодны для проживания. Об этом свидетельствуют акты городской комиссии по обследованию жилых домов и помещений на предмет пригодности для проживания от 29.08.2012 и от 17.11.2017 годов.

Отселят семьи из квартир №71, 74, 77, 80, 83. Взамен приобретут пять четырехкомнатных квартир, общей площадью 400 квадратных метров.

С оформлением сделки, и оплатой государственной пошлины квартиры обойдутся в 4 млн. 228 тыс. 568 грн.

Напомним, что на июньской сессии горсовета депутаты решили многолетнюю проблему аварийного дома на улице Маговый переулок, 4. На эти нужды депутаты выделили 3 млн. грн. из городского бюджета, чтобы закупить на вторичном рынке 12 квартир.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Тамара  (13.12.17 20:14): Враньё! Людям с аварийного дома по пер. Маговому,ни кто ни чего не дал... ни каких квартир...местные власти 7 месяцев только кормят обещаниями... и пинают с одной инстанции в другую. Ждут когда дом рухнет, и тогда квартиры начнут давать,кому на Ждановском,а кому на Соцгороде. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті