Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
09:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У ДніпроОДА відкрилася фотовиставка до Дня Соборності України

|«« «« »» »»|

Кожен, хто завітає до ДніпроОДА, може стати свідком історичних подій. Тут відкрилася фотовиставка з нагоди Дня Соборності України та століття утворення УНР.

Майже 20 світлин розповідають, як наша країна здобувала свою незалежність і утверджувала національні ідеї. Тематична виставка експонуватиметься до середини лютого, вхід вільний.

22 січня 1919 року в Києві було урочисто проголошено об'єднання двох державних утворень – УНР і ЗУНР.

Зо два десятки знімків увічнюють пам’ять про події сторічної давнини.

Фотовиставка – ініціатива громадських активістів області.

«На виставці можна побачити портрети лідерів української держави, які здійснювали революцію сто років тому. На жаль, тоді спроби українців були придушені, завадили здійсненню мрій і внутрішні чвари, – розказав голова Дніпровського товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга. – Ми, нове покоління, маємо винести уроки, стати рушійною силою, яка розбудовуватиме Україну і розвиватиме націю».

На світлинах – акції, мітинги, копії документів і уривки з газет.

Соборність – то не тільки спільна територія, а й духовна єдність, переконана письменниця Леся Степовичка.

«Приємно, що виставка експонується у ДніпроОДА. Це свідчить про відкритість влади до людей, – каже громадська активістка. – Чорно-білі світлини – це справжнє ретро. На них – столітня історія українського державотворення. Ми бачимо образи Володимира Винниченка, Симона Петлюри, Михайла Грушевського, які дозволяють відчути важливість тих подій».

Виставка триватиме до 16 лютого за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр. Поля, 1, 1-й поверх.

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА представники громадськості вшанували пам’ять одного з перших загиблих учасників Революції Гідності – Сергія Нігояна.

Поклали квіти схилили голови у хвилині мовчання.

Тему української соборності громадськість обговорила за «круглим столом».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Крылышки Буша и Олвейса  (23.01.18 12:24): Ну шо уставилися на меня, как абрам на фейсбук? - Здесь рыбы нет..
Для тех, кто в танке - фото №3..
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті