Уважність, пильність та оперативність дозволила патрульним виявити ймовірного крадія. Затриманням завершилася тривала погоня патрульних за чоловіком, котрого помітив небайдужий громадянин, коли злочинець намагався проникнути до чужого автомобіля.
17 липня, близько 4-ї години ранку патрульні отримали від водія таксі інформацію про те, що 2 підозрілих чоловіків на перехресті вулиць Щепкіна та Камчатської намагаються проникнути до автомобіля та надав прикмети осіб. Патрульні негайно попрямували до місця події і виявили там автомобіль Peugeot 407, у якого було пошкоджене праве пасажирське вікно та відсутня авто магнітола. Поліцейські стали оглядати прилеглу територію і на вулиці Шухевича помітили громадянина, схожого за прикметами на одного з правопорушників.
Той, побачивши патруль, одразу став тікати вбік проспекту Мазепи. Охоронці порядку стали переслідувати чоловіка. Але він не зважав на накази зупинитися і під час втечі викидав речі, що тримав у руках. Втім, інспектори громадянина наздогнали і затримали, застосувавши кайданки. Як з’ясувалося, 39-річний мешканець Дніпра вже був засуджений за ст.185 ККУ(Крадіжка). Під час огляду місця затримання поліцейські знайшли шланг та 2 каністри, а у ймовірного крадія – ножиці, уламки кераміки.
Коли інспектори повернулись на місце, де помітили затриманого, вони виявили автомобіль ВАЗ 2107. На кришці паливного баку були сліди проникнення, а поряд калюжа бензину. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Чоловік згодом зізнався у скоєних злочинах. Його доставили до Чечелівського відділку поліції.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |