Поліція Дніпра встановлює особу стрілка, який поцілив дівчині в обличчя. Куля заділа праву щоку. Лікарі швидкої надали 26-річній дівчині допомогу на місці події. Її життю нічого не загрожує.
Подія сталася 2 серпня близько 12.30 біля мінімаркету на вул. Антипа Синявського м. Дніпра. Наразі поліція відпрацьовує територію, опитує свідків та встановлює особу зловмисника, який поцілив у жінку.Проводиться балістична експертиза, за результатами якої буде визначена зброя та інші обставини злочину.
За даним фактом слідчими Шевченківського ВП м. Дніпра відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Слідчі дії тривають.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Пора вернуть прежние имена и не путать горожан своими синявскими Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2