Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
02:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Битва найсильніших: У Дніпрі на День міста влаштували чемпіонат світу зі стронгмену

Битва найсильніших: У Дніпрі на День міста влаштували чемпіонат світу зі стронгмену

Найсильніші люди з різних країн світу з'їхалися до Дніпра, щоб 8 вересня взяти участь у світовому чемпіонаті Arnold Amateur Srongman World Championship-2019 (USA). Така «битва» силачів в Україні відбувається вперше. Це – абсолютна вагова категорія.

«Я радий, що в «залізному місті» зібралися справді «залізні» люди. Тож нехай переможе найкращий», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Володарі першого та другого місць чемпіонату отримають кваліфікацію на турнір Арнольда Шварценегера, який наступної весни проводитимуть у США.

Нині ж представники України, Румунії, Естонії, Білорусі, Молдови, Словаччини та Польщі демонструють фізичну міць у п'яти силових вправах. Стронгменам необхідно подужати снаряди вагою від 150 кг. Іще одне завдання - зрушити з місця вантажівку вагою 15 тонн.

«У Дніпрі відбувається надзвичайне свято. Тож усім сьогодні гарного дня та яскравих емоцій», – сказав головний суддя чемпіонату, найсильніша людина світу Василь Вірастюк.

У полегшеній версії деяких богатирських вправ себе зможуть випробувати й глядачі чемпіонату. Також очікують на показовий виступ українського атлета, президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті