Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
07:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині правоохоронці виявили склад боєприпасів

На Дніпропетровщині правоохоронці виявили склад боєприпасів

7 вересня в ході огляду приміщення гаражу у Новомосковському районі правоохоронці вилучили великий склад боєприпасів.

Зокрема було виявлено 8 ручних протитанкових гранатометів РПГ-18 та РПГ-26, 9 гранат різного типу - РГД-5, РГО-3, Ф-1, автомат Калашникова, ріжки з набоями до нього та понад 8 тис. патронів калібру 5.45.

Боєприпаси були виявлені під час санкціонованого обшуку у гаражі жителя Новомосковського району. Наразі вони направлені на проведення криміналістичної експертизи.

Незаконний склад зброї та боєприпасів виявили працівники кримінальної поліції Новомосковського ВП, СБУ, військової контррозвідки та кінологи. В рамках відкритого за ч. 1 ст. 263 кримінального провадження, правоохоронці перевірять всіх причетних до зберігання боєприпасів осіб та походження зброї.

Поліція нагадує, що операція «Зброя та вибухівка» триває. Громадяни, які незаконно зберігають зброю та боєприпаси, можуть добровільно здати її до підрозділів поліції за місцем проживання та уникнути кримінальної відповідальності.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Сергей  (11.09.18 09:51): А где там РПГ-18???
РПГ-26 7 единиц и РПГ-18 1 единица.
И гранаты РГО-3 нет...
Есть РГО.
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на нові трамваї витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті