Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 27 июня 2025
07:26

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Каменчанка Елена Короткая стала чемпионкой мира по шашкам

Каменчанка Елена Короткая стала чемпионкой мира по шашкам

29 октября в Нижневартовске (Россия) завершился чемпионат мира по шашкам-64 среди женщин. Чемпионкой мира в молниеносной игре стала украинка Елена Короткая из города Каменское (Днепропетровская область).

В соревнованиях приняли участие 10 спортсменок. Украинка была единственной, кто представлял нашу страну в женском турнире. Сыграв 9 туров, Елена Короткая набрала 15 очков из 18 возможных. Второе и третье места за россиянками Матреной Ноговицыной и Кристиной Ватолиной, у которых по 14 очков.

Завтра, 30 октября, женщины продолжат соревноваться в классической программе мундиаля, где также лидирует Елена Короткая.



Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:


  

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (6)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте