Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
14:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Перевозчики в Кривом Роге требуют повысить проезд в маршрутках до 10 гривен

Перевозчики в Кривом Роге требуют повысить проезд в маршрутках до 10 гривен

Поднять цены на проезд в маршрутках хотят перевозчики в Кривом Роге. На ремонт и топливо денег не хватает.

В обед устроили митинг под мэрией. От чиновников требуют увеличить предельный тариф с нынешних 6 до 10 гривен.

"Кто-то хочет по 8 гривен, но и 8 уже не покроет. И даже 10 не покрывает. Потому, что цена доллара и цена топлива очень высока, чтобы транспорт содержать в нормальном состоянии", - говорит перевозчик Александр Томилин.

Чиновники говорят: уже получили официальные обращения и расчеты. Однако рассматривать их будут как минимум полтора месяца.

"У жителей города к перевозчикам немало вопросов и они нелицеприятные. Ваши заявления приняты и будут рассмотрены в Законом установленном порядке и будет дано решение", - отметил начальник криворожского отдела транспорта и связи Сергей Сиротюк.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Днепр_2  (15.11.18 17:32): "Тернопольский исполком принял новое решение о повышении стоимости проезда в общественном транспорте. Пресс-служба горсовета сообщила, что с 17 ноября проезд в троллейбусах будет стоить 5 гривен (сейчас - 4), а в маршрутках и автобусах - 6 (сейчас - 5)." Как-то так. Відповісти | З цитатою
жир  (14.11.18 12:57): даешь 5 грн. за проезд Відповісти | З цитатою
не местный  (14.11.18 10:47): Под шумок и там хозяева скотовозок выгнали водил на "митинг".
Понизить стоимость проезда до 5-ти грн, и посмотреть на реакцию этих ненажэрлывых!
Відповісти | З цитатою
1  (14.11.18 10:27): когда цена на топливо была 40 грн литр, а бакс по 42 - тарифы подняли. Когда топливо снизилось до 22-24, а бакс до 26 - стоимость поезда некто почемуто не опустил. А тут типа подросло. И почему не выгодно, не пойму. У когото кажись с математикой плохо стало или не как не могут нажраться. Что в Днепре, что в Кривом Роге. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Марсианин  (14.11.18 10:10): Топливо подешевело на одну гривну,пассажиры требуют снизить плату за проезд в скотовозках до 5 грн.Как вам такой замес? Відповісти | З цитатою
Солнце  (14.11.18 10:07): "... ням-ням
Йогуртом по губам..."
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (10)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті