Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
23:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі нагородили переможців турніру «Битва за виш» та відзначили найактивніших студентів міста

|«« «« »» »»|

16 листопада, напередодні Дня студента, у мерії Дніпра нагородили найактивніших представників закладів вищої освіти міста. Серед відзнак – подяки за розвиток молодіжної політики, кубки й призи для переможців VIІ міського міжвишівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш».

«Надія на майбутнє нашого міста та всієї країни загалом – це нинішня молодь. За останні роки участь студентства у громадському житті стала справді чимось глобальним. Тож у багатьох заходах, які робить мерія, ми спираємося на думку й реакцію молоді. Адже це – найчесніша реакція, яка лише може бути. Дніпро – справді гідний звання молодіжної столиці України», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Так, перемогу у міському турнірі «Битва за виш», який у Дніпрі проводять уже сьомий рік поспіль, здобула команда Дніпропетровської державної медичної академії. А саме змагання було включене до Каталогу найкращих практик молодіжної роботи-2018 за результатами конкурсу, організованого Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Також у мерії відзначили членів Молодіжної ради Дніпра. Представники студентського самоврядування беруть активну участь в організації масштабних загальноміських заходів, влаштовують флешмоби, реалізують просвітницькі та соціальні проекти.

«Ми навіть мали змогу попрацювати з представниками організації ООН в Україні. Робили крутий квест «12 цілей сталого розвитку». Багато чого робимо. Ми працюємо на волонтерських засадах. Тобто, за власним бажанням – щоб покращити життя міста. Бо Дніпро – це серце України», – сказала представниця Молодіжної ради Дана Нахутіна.
За свою активну роботу у соціальному секторі студентського об’єднання дівчина отримала почесну подяку.

Нагадаємо, у Дніпрі кожен семестр найкращі студенти різних закладів вищої освіти отримують іменні стипендії міського голови. Крім цього, мерія підтримує проведення фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна». Також, за результатами національного конкурсу «Молодіжна столиця України-2018», Дніпро потрапив до трійки лідерів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Иван  (19.11.18 10:06): Приходится быть активными, чтгбы не окоченеть в общагах от холода. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті