17-21 квітня у Дніпрі відбувся Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
Вихованці Комунального позашкільного навчального закладу «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з водних та веслувальних видів спорту» Дніпровської міської ради стали переможцями та призерами змагань.
Перше місце посіли:
Єгор Улицький (байдарка-одиночка, дистанція 1000 м);
Антон Дереза (байдарка-четвірка, дистанція 500 м та 200 м). Він же став другим на дистанції 500 м на байдарці-двійці та третім на дистанції 500 м (байдарка-одиночка);
Валентин Пархоменко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м. Він також посів друге місце на дистанції 500 м (байдарка-одиночка) та на байдарці-двійці на дистанції 500 м (мікс);
Семен Стасенко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м.
Вітаємо спортсменів і їхніх тренерів із вдалим виступом!
Довідка. Юлія Рябчинська – олімпійська чемпіонка 1972 року. Заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |