Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 14 июля 2026
03:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Борис Филатов в программе «Васильевский остров» расскажет о фаворитах на выборах и взаимоотношениях с президентом Зеленским

Борис Филатов в программе «Васильевский остров» расскажет о фаворитах на выборах и взаимоотношениях с президентом Зеленским

Мэр Днепра Борис Филатов рассказал, почему отказался от интересных предложений по выборам в Верховную Раду, имеет ли своих фаворитов на парламентских выборах, о взаимоотношениях с президентом Зеленским и отстаивание интересов города после досрочных выборов.

 А также - о дальнейшей судьбе крупных инфраструктурных проектов - метрополитена, аэропорта, объездной дороги и тому подобное.

Смотрите стратегическое интервью мэра Днепра в программе 11 канала «Васильевский остров» сегодня, 25 июня, в 21:00. Повтор - в четверг, 27 июня, в 22:00.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (8)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  Від Дніпра до Харкова не лишилося жодної вцілілої АЗС - соцмережі (5)

•  У Дніпрі зводять «з нуля» десятиповерховий дитячий хірургічний корпус (5)

•  У Карпатах врятували туристів з Дніпропетровщини, що заблукали (4)

•  Під Києвом знайшли тіло жінки, яку підозрювали в замаху на дніпровського бізнесмена Єрмолаєва в Монако (4)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  У Дніпрі можуть переглянути тарифи на опалення для частини споживачів (2)

•  Дніпрянин Валерій Гусенко «подарував» місце на Олімпійських іграх своєму шкотовому (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
лет Историческому музею

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте