Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 12 серпня 2026
08:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпро зі святом привітали його мешканці, влаштувавши великий танцювальний флешмоб

Дніпро зі святом привітали його мешканці, влаштувавши великий танцювальний флешмоб

14 вересня у Дніпрі слухачі Університету третього віку разом із вихованцями дитячо-юнацького центру «Штурм» влаштували великий танцювальний флешмоб «Дніпро єднає покоління».

На площі Героїв Майдану зібралися понад 2 тисячі людей, щоб у такий спосіб привітати місто зі святом.

«Діти влаштовують цей флешмоб не вперше. Ми вже двічі ставали рекордсменами України за кількістю учасників, однак сьогодні цей танок особливий. У ньому взяли участь, окрім дітей центру «Штурм», школярів та вихованців хореографічних колективів, ще й слухачі Університету третього віку. Вони своїм прикладом надихають і нас, і наших дітей вести активний спосіб життя», – розповіла директорка дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова.

Вік наймолодшого учасника – 5 років, найстаршого – 92.

«Ми танцюватимемо спеціально для свята. Це такий подарунок Дніпру від усіх нас. Мені та моїм друзям дуже подобається задум. Ми готувалися до цього заходу, тож має все вийти якнайкраще», – розповіла слухачка Університету третього віку Ольга Шаня.

Під час флешмобу учасники утворили щит і хвилю над ним – логотип Дніпра.

«Такий чудовий флешмоб вийшов. В учасників так склалося все згуртовано та красиво, я навіть позаздрила, що не беру участі у цьому заході», – поділилася враженнями мешканка міста Тамара Стратєгова.







Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (36)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (14)

•  Мешканці Червоного Каменю пояснили секрет появи велетенських риб у кар`єрі на цьому масиві (11)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (9)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (5)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  В Дніпрі розпочала роботу нова Школа робототехніки (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
15
нових сучасних тролейбусів придбає Дніпро.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті