Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 24 липня 2025
14:15

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

396 одиниць зброї та понад 500 боєприпасів добровільно здали до поліції мешканці Дніпропетровщини

396 одиниць зброї та понад 500 боєприпасів добровільно здали до поліції мешканці Дніпропетровщини

У жовтні, впродовж місячника добровільної здачі зброї громадяни здавали зброю до правоохоронних органів. Саме це дозволило їм уникнути відповідальності за незаконне її зберігання.

Про це 6 листопада під час пресконференції розповів начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.
«Загалом громадяни здали до органів поліції 396 одиниць зброї, з яких 5 - нарізної армійських зразків, 51 одиницю нарізної мисливської та 338 гладкоствольних мисливських рушниць. Також було здано 522 одиниці боєприпасів, з яких 468 - до зброї армійських зразків. Окрім цього, було здано 6 снарядів, 8 гранат та одну міну. Також мешканці позбулися 177 спецзасобів, серед яких 119 газових пістолетів та револьверів», - повідомив Андрій Алексєєнко.
Начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи наголосив, що свідомість громадян повинна бути направлена на те, аби операції зі зброєю були виключно в правовому полі. Адже за незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність за ст. 263, 264 Кримінального кодексу України, від якої будуть звільнені лише в разі добровільної здачі зброї органам влади.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті