Поліція застерігає жителів Дніпропетровщини бути обачними та не впускати до оселі незнайомців.
13 січня близько 10:00 у м. Кам’янське двоє чоловіків під виглядом газовиків скоїли розбійний напад на 34-річного місцевого жителя.
Зловмисники були одягнені у спецодяг та представились чоловіку працівниками газової служби, після чого вільно потрапили до квартири. У приміщенні вони стали погрожувати предметом, схожим на пістолет, побили господаря та заволоділи грошима, після чого залишили місце злочину.
За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Наразі поліція вживає заходи для встановлення та затримання нападників.
Поліція закликає громадян бути максимально обережними та дотримуватись цих простих правил:
- ніколи не впускайте до помешкання незнайомих осіб та завжди перевіряйте їх документи;
- працівники комунальних служб повинні мати при собі службове посвідчення;
- якщо є підозра, викликайте поліцію за номером «102».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Ждут установку счетчиков, не боятся открывать дверь. Відповісти | З цитатою
Это хорошо, что они должны иметь удостоверение при себе. А есть документ, где прописано, что они должны предъявлять его по первому требованию абонента?
Потому что предъявляют крайне неохотно...или это мне на таких везет?
А еще лучше, чтобы удостоверение было пришито на форменную одежду в виде бейджика или еще как-то, и постоянно на всеобщем обозрении. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1