Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 03 червня 2025
22:45

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре спасают лебедя, которого подстрелили браконьеры

В Днепре спасают лебедя, которого подстрелили браконьеры

Птицу нашли на водоеме в Каменском случайные прохожие. Лебедь уже не мог плыть или ходить, а просто беспомощно лежал на боку.

“Он, конечно же, не понимал, что мы хотим помочь: до последнего дрался (бил крыльями ) и шипел, что было сил. Погрузили в машину и отправились в клинику”, – пишут в Facebook-группе "Помощь животным Днепра".

Врачи утверждают, что лебедь живет с пулей в районе груди уже несколько дней. За это время бедняга сильно отощал и ослаб. В кишечнике началось воспаление, волонтеры решают вопрос о транспортировке лебедя в Межигорский приют.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Спасибо  (15.04.20 21:15): Добрым людям добра в жизни! Відповісти | З цитатою
Не понял  (15.04.20 16:14): Операцию сделали, пульку извлекли? Судя по рентгену, это шарик от пневмата.
"Птичку жалко" (Шурик).
Відповісти | З цитатою
неравнодушный  (15.04.20 14:36): спасибо вам Люди !!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (16)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (11)

•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (9)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (7)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (5)

•  У Дніпрі створюють нову зону відпочинку (4)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті