Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 05 червня 2025
10:12

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

П'яний водій автонавантажувача збивав сміттєві баки, створював аварійні ситуації на дорозі, тікав від патрульних у поле

П'яний водій автонавантажувача збивав сміттєві баки, створював аварійні ситуації на дорозі, тікав від патрульних у поле

Сьогодні, близько опівночі патрульні екіпажі отримали прохання про допомогу від дільничого села Любимівки. Поліцейський повідомляв, що переслідує водія автонавантажувача Scorpion, який перебуває за кермом з ознаками алкогольного сп'яніння, створює аварійні ситуації на дорозі, збиває сміттєві баки, а на вимоги про зупинку не реагує.

Патрульні виявили вказаний транспортний засіб та подали водію вимогу про зупинку. Втім, кермувальник проігнорував її. Екіпаж співробітників роти тактико-оперативного реагування долучився до переслідування порушника і зміг зупинити його. Водій кинувся тікати від охоронців порядку у поле, але його наздогнали й затримали. Як з'ясувалося, за кермом автонавантажувача перебував 24-річний мешканець села Любимівка. Йому запропонували освідування. Чоловік погодився.

Результат драгеру виявися позитивним — 1,42 проміле алкоголю в крові водія. На нього поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали за керування у стані сп'яніння та невиконання вимоги про зупинку. Також під час поверхневої перевірки у громадянина інспектори виявили предмет, схожий на холодну зброю. На місце події вони викликали слідчо-оперативну групу.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Яврей Митя  (26.10.20 15:37): У погрузчика максималка 40 км. в час. Погоня века! Відповісти | З цитатою
Яврей Митя  (26.10.20 15:29): Хороший погрузчик. 70 тыс. евро только б/у стоит. Відповісти | З цитатою
не местный  (26.10.20 13:55): Как по мне 1,5 промиле очень мало чтобы такое чудить.
Подозреваю что еще и под наркотой был.
Відповісти | З цитатою
1  (26.10.20 13:51): вы что не видите государственный флаг на тракторе. Это патриот, немедленно извиниться и отпустить. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
однако  (26.10.20 13:40): европеец Відповісти | З цитатою
Синяя птица  (26.10.20 13:19): Водочка,- холодное оружие..? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті