Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 04 липня 2025
20:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У лікарні Мечникова померли 8 хворих на коронавірус: всі вони були доставлені з ураженнями легенів більш 70-80%

У лікарні Мечникова померли 8 хворих на коронавірус: всі вони були доставлені з ураженнями легенів більш 70-80%

Головний лікар лікарні Мечникова провів традиційний брифінг стосовно лікування хворих на COVID-19.

Наразі в лікарні знаходяться 126 пацієнтів, 18 з них - в реанімації. Минулого тижня 8 осіб, на жаль, врятувати було неможливо. Всі вони були доставлені в лікарню із великими ураженнями легенів. Понад 70 - 80%.

«Тенденція зростання кількості хворих зберігається, надавати допомогу щодалі складніше. Багато важких хворих, із різними супутніми хворобами. Тому і підходи в лікуванні різні. Минулого тижня поступили троє вагітних жінок із важкими пневмоніями. Ми робимо все, аби врятувати і їхні життя і майбутніх дітей», - Сергій Риженко.
Він також вкотре наголосив:
«кожна маска на обличчі врятує десятки життів. Коронавірус нас випробує та не вибачає грубих помилок. Як то не носіння масок, немиті руки та не дотримання дистанцій. Чим менше буде хворих, тим більше шансів надати якісну медичну допомогу кожному».
Головний лікар також висловив сумнів з приводу того, що залучення волонтерів та студентів врятує ситуацію. Він підкреслив, що медичну допомогу мають надавати лікарі. А їх кількість обмежена.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Петро  (03.11.20 05:54): Болело 200-300чел в сутки был карантин болеет 8-9 тыс в сутки все норм ...генацид украинцев Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Нуэтоваще  (02.11.20 17:28): Чтой-то в прошлые годы никого не волновало сколько в мечникова умирало от пневмонии и гриппа? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
местный  (02.11.20 16:48): Сергей Рыженко, Вы очень замечательный врач, и очень хороший руководитель огромной больницы!
Не нужна Вам та политика, тем более с той партией от которой Вы вышли на выборы ((
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Водитель транвая  (02.11.20 15:28): Ща, накупим пульсоксиметры и ситуация нормализуется. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (15)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (8)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (7)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (6)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті