Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
23:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В 2021 году в Украине будет отремонтировано и построено 4,5 тысяч км дорог госзначения, - президент

В 2021 году в Украине будет отремонтировано и построено 4,5 тысяч км дорог госзначения, - президент

Владимир Зеленский анонсировал масштабы продолжения "Большого строительства" в инфраструктуре в 2021 году.

В 2021 году в Украине запланировано отремонтировать около 4,5 тысяч км автомобильных дорог государственного значения.

Об этом в ходе выступления на Всеукраинском форуме "Украина 30" заявил президент Украины Владимир Зеленский, передает ЦТС.

Он напомнил, что в прошлом году было построено и отремонтировано более 4 тыс. км государственных дорог.

"Мы не собираемся останавливаться, и наша цель на 2021 год не уменьшается: это 4,5 тыс. км государственных дорог и 2 тыс. км местных дорог", - отметил глава государства.

Ранее мы писали, что На дороги в 2021 году правительство предусмотрело 23,3 млрд грн. А дороги Днепропетровской области отремонтируют за 2,2 миллиарда.

Gorod.dp.ua на Facebook.


эх, вова, вова...  (22.02.21 13:44): уже члены твоей бывшей команды рассказывают, что на откаты и разворовывание ушло до 40% затраченного на дороги. А ты ещё и обороты сбавлять не собиаешься? На масках наворовались, распродав госрезерв, на аппаратах ИВЛ наворовались, на пшенице из госрезерва наворовались, на дорогах наворовались, сейчас уже 2 млрд грн куда-то потратили на китайскую вакцину и нет ни вакцины, ни денег... когда вы нажретесь? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Замир  (22.02.21 12:52): Отлично! Хоть ездить стало возможно Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті