Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 16 червня 2025
19:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За незаконний видобуток корисних копалин судитимуть чоловіка

За незаконний видобуток корисних копалин судитимуть чоловіка
Иллюстративное фото.

Синельниківською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно громадянина за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч.2 ст.240 КК України).

Так, у червні 2021 року мешканець с. Великомихайлівка Синельниківського району, не маючи відповідного дозволу, незаконно видобув понад 5,7 т лужного каоліну з комплексного родовища на території Західно-Дібровського кар’єру. Під час його завантаження до кузова автомобіля зловмисника було викрито правоохоронними органами.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Gorod.dp.ua на Facebook.


444  (10.08.21 12:18): Он взял свою долю, которая принадлежит ему согласно Конституции Украины. Відповісти | З цитатою
cahbe  (10.08.21 11:05): Как показательно - недра принадлежат народу... как бы не так. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Синяя птица  (10.08.21 10:23): Разоблачили.. во время отгрузки.. на Дерибасовской хорошая погода, на Брайтон Бич опять идут дожди . Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті