|«« | «« | »» | »»| |
Естафети і майстер-класи, показові виступи та тренування просто неба. А ще – руханка від чемпіона світу з академічного веслування Івана Довгодька.
В Іларіонівській громаді відзначили День фізкультури і спорту. Свято провели в «активному парку» у центрі селища.
В іларіонівському«активному парку» – яскраве спортивне свято. Для мешканців та гостей громади – показові виступи, естафети й майстер-класи.
«У різних куточках Дніпропетровщини за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» вже відкриті «активні парки». На черзі – ще майже 20 таких локацій у містах і селах області. Спорт має стати доступнішим для всіх. Аби кожен бажаючий міг тренуватися просто поряд з домом», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.«Родзинка» свята – «олімпійська» руханка. Зарядку для всіх охочих провів учасник двох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з академічного веслування, чемпіон світу Іван Довгодько.
«Хотіли ще раз привернути увагу молоді до здорового способу життя. Аби залучити дітей до спорту,треба розбудовувати інфраструктуру. Добре, що є такі «активні парки», і люди із задоволенням приходять позайматися», – зазначив Іван Довгодько.Пройшов показовий виступ юних дзюдоїстів та любителів воркауту.
«Надихнувся виступом чемпіона світу з воркату, зацікавився і почав виходити на дворові турніки. Тренуюся вже два роки, спорт став для мене стилем життя, – розповів Дмитро Охунько. – Хочеться, щоб було ще більше локацій, де можна позайматися»У програмі – змагання зі спортивного орієнтування, ігри у шахи та шашки.
«Разом із друзями взяли участь в естафеті. А ще, до нас приїхав чемпіон світу з академічного веслування, провів майстер-клас. Приємно, що у нашому селищі звертають увагу на спорт. Що з’явився «активний парк», куди можна прийти у будь-який час і позайматися», –поділився мешканець Іларіонового Ігор Сухий.В активному парку є «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лава для динамічних вправ. Тут можна проводити руханки, майстер-класи, заняття з фітнесу.
«У нашому «активному парку» завжди є люди. Діти та дорослі приходять зайнятися спортом, відпочити, зустрітися з друзям. Такі масові спортивні заходи – свято для громади», – сказала заступниця Іларіонівського селищного голови Тетяна Безп’ята.«Активні парки» облаштовують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».
На Дніпропетровщині створили вже 18 таких майданчиків
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |