Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 05 декабря 2021
04:27

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В историческом музее откроют выставку в память о жертвах репрессий и голодомора

В историческом музее откроют выставку в память о жертвах репрессий и голодомора

Завтра, 26 ноября в 14.00 в Днепропетровском Национальном историческом музее состоится открытие выставки «Поборення волі».

О предстоящей выставке в Днепропетровском историческом музее сообщают следующее:

«Уявімо, про що би говорили портрети Т.Г. Шевченка з родин дисидентів, якби могли зустрітись зараз? Відповісти на це питання співробітники музею спробували засобами інсталяції, розмістивши за одним столом зображення Кобзаря та сімейні реліквії з родин дисидентів Миколи Береславського, Івана Рибалки, Олександра Кузьменка та інших.

На виставку ВПЕРШЕ будуть залучені архівні кримінальні справи з фондів сектору архівного забезпечення Управління СБУ у Дніпропетровській області, які мовою документів висвітлюють історію протистояння з радянською системою дисидента І.Г. Сокульського та вчителя з с. Кринички О.Є. Солоного, переслідуваних за "націоналізм" та активну громадянську позицію.

Більшість предметів та фотографій з родинних архівів мешканців Дніпра, зокрема, старовинних козацьких поселень Кам’янка Старожитня (зараз у межах міста – територія Амур-Нижньодніпровського району) і с. Таромське, а також жителів області, ще ніде не публікувались і в стінах музею будуть представленні ВПЕРШЕ. Так, наприклад, Ви вперше зможете побачити фото отамана Архипа Начіненного, який спільно з Н. Махно протидіяв наступу більшовиків у нашому краї».

В связи с карантинными ограничениями красной зоны, для доступа на открытие выставки необходимо предварительно записаться по телефонам 0508538460, 0979547415.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
В Днепре не будет так называемых депрессивных районов
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
19,4
км. Такова протяженность нового троллейбусного маршрута №12 до ж.м. Победа-6

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте