Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 29 апреля 2025
20:51

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В историческом музее проведут День селфи

В историческом музее проведут День селфи

В очередной раз в музее пройдет такой праздник, позволяющий всем желающим креативно запечатлеть себя на фоне экспонатов.

День селфи в Днепропетровском историческом музее пройдет уже в 8-й раз. Международный день музейного селфи отмечается 19 января. Но в нашем историческом музее его «растянули» почти на неделю.

Поучаствовать в Дне селфи можно с 18 по 23 января, авторы самых креативных фото станут обладателями призов от музея.

Вот что о предстоящем празднике сообщили в историческом музее Днепра:

«19 січня — щорічний День музейного селфі.

Це один з постійних заходів, який дозволяє людям проявити креативність завдяки своїм навичкам зйомки селфі.

Історичний музей вже 8-ме долучається до акції. Якщо минулого року через локдаун і закриття музею ми пропонували зробити селфі на вуличній експозиції, то цього року знову запрошуємо Вас до нашого музею!

В кожній залі (окрім зали №9) ми пропонуємо зробити селфі на фоні експонату чи експозиції, яка присвячена ювілейній події для нашого міста/регіону. Кожна з таких міні-зон буде позначена іконкою з фотокамерою на QR-кодом. Цього разу можна не тільки зробити селфі, але й дізнатися про експонат чи подію.

Робіть селфі в період з 18 по 23 січня, публікуйте під цим постом чи на своїй сторінці у соцмережі. А якщо хочете взяти участь у розіграші призів від музею, то ОБОВ'ЯЗКОВО ставте хештеги: #Museumselfieday і #DNIM.

Три щасливчики, які наберуть більшу кількість вподобань, отримують від музею призи». Подведение итогов Дня селфи пройдет 25 января, его результаты будут обнародованы на странице музея в соцсетях.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (38)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (32)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (16)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (13)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (9)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (7)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  У двори жителів Дніпра все частіше заходять їжачки (6)

•  У Дніпрі триває суд з резонансної ДТП (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонта в домах ОСББ/ЖБК за 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте