Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
03:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Відкривається бізнес, комунальники працюють, у магазинах є все необхідне: про ситуацію в місті Покров

Відкривається бізнес, комунальники працюють, у магазинах є все необхідне: про ситуацію в місті Покров

Ситуація в Покрові спокійна та контрольована. До роботи повертається бізнес. Відкриті магазини та аптеки. Без збоїв працюють комунальні підприємства. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Ситуація в Покрові контрольована. Завдяки Збройним Силам України, теробороні, поліції в місті спокійно, – розповів міський голова Покрова Олександр Шаповал. – Місто, як і вся Україна, працює на перемогу».
Половина ФОПів Покрова, які тимчасово закривалися, знову працюють. Відкрилися кав’ярні, невеличкі продовольчі магазини, перукарні. Місто «оживає», зазначив Олександр Шаповал.

«Містоутворююче підприємство Покровський гірничо-збагачувальний комбінат весь цей час працювало. Постійно спілкуємося з керівництвом підприємства Procter & Gambl, аби воно відновило роботу найближчим часом», – сказав міський голова.
Працюють комунальні підприємства. Є світло, газ, вода. Необхідними ліками та обладнанням забезпечені медзаклади. Школярі навчаються дистанційно. Відкриті аптеки та продовольчі магазини. На полицях є все найнеобхідніше.

«Через місто пройшла майже 1 тис переселенців. Більшість транзитом в напрямку західної України. Нині в місті зареєстровані 220 людей, з них 82 дитини. Для розселення є соціальні гуртожитки. Небайдужі мешканці пропонують своє житло. Забезпечуємо переселенців засобами гігієни та продуктовими наборами», – розповів Олександр Шаповал.
Контакт-центр міськради Покрова - 0 800 505 600.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (14)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті