Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 28 июня 2025
12:38

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Исторический музей Днепра приглашает взрослых и детей на тренинги психологической поддержки

Исторический музей Днепра приглашает взрослых и детей на тренинги психологической поддержки

Во время войны украинцам крайне важно сохранять здравомыслие и психологическую стабильность.

К сожалению, продолжающаяся четвертый месяц война очень разрушительно действует на психику, вызывая постоянные стрессы и депрессию.

Чтобы помочь всем нам справиться с этими проблемами, Городской сайт неоднократно публиковал материалы психологов и организаторов психологических тренингов.

Сегодня, 15 июня , а также в пятницу 17 июня такие тренинги психологической поддержки для взрослых и детей совместно с БФ «Помогаем» проводит и Днепропетровский исторический музей имени Яворницкого, который приглашает на эти мероприятия всех желающих:

«Запрошуємо на заходи з психологічної допомоги дітей та дорослих.

15 та 17 червня (середа та п'ятниця) об 11:00 відбудуться тренінги з психологічної підтримки для дорослих (ВПО). Група підтримки працює вже вже 3 тиждень і ми маємо багато позитивних відгуків.

17 червня (п'ятниця) о 14:00 запрошуємо діток підліткового віку (від 12 років, ВПО) на тінейджерську тусовку. Це хороша можливість поєднати приємне з корисним: познайомитися з новими друзями та попрацювати з власним психоемоційним станом.

15 та 19 червня (середа та неділя) о 15:00 арт-терапія для дітей шкільного віку. Обов'язковим є попередній запис, адже організатори розраховують кількість місць.

Запис на усі заходи за номером телефону 096-732-4603».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
лет зданию Днепровского цирка

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте