Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 22 лютого 2025
05:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровським військовим повернули викрадений у них лазерний прилад розвідки

Дніпровським військовим повернули викрадений у них лазерний прилад розвідки

Державне бюро розслідувань повернуло військовим вкрадені у них комплектуючі до автоматизованого комплексу розвідки СН-4003.

У 2019 році у 25-ї окремої Січеславської повітряно-десантної бригади з Гвардійського викрали та продали комплекс розвідки, який був прийнятий на озброєння у 2015 році.

За документами комплекс згорів у січні 2019 року під час пожежі у Луганській області. Проте працівники Бюро з'ясували, що насправді його викрали з військової частини напередодні.

Лазерний прилад розвідки, який є основною частиною комплексу, правоохоронці вилучили у приватної особи, яка приховувала її тривалий час. На той момент вартість приладу становила близько 550 тисяч гривень.

Тепер справний прилад допомагатиме бити ворога на передовій.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 410 (Викрадення військового майна, в умовах особливого періоду) КК України, встановлюється причетність конкретних осіб до викрадення комплексу, а також вживаються дії щодо пошуку іншого військового майна, яке «згоріло» під час пожежі.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті