Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 09 травня 2025
16:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Школи та дитячі садки Дніпра оформляють документи на землю

Школи та дитячі садки Дніпра оформляють документи на землю

Одна з найбільш обговорюваних тем серед учасників освітнього процесу - документи на земельні ділянки закладів освіти.

Департамент гуманітарної політики активно займається цим питанням навіть зараз.

Наразі вже оформлено правовстановлюючі документи на земельні ділянки 105 закладів освіти міста: це і школи, і садочки.

Перелік закладів дивіться на зображенні.

А з усіма документами ви можете ознайомитися, звернувшись до адміністрації закладів освіти. Про це повідомив Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті