Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 21 лютого 2025
12:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дистанційка – без сколіозу: як підліткам Дніпра підтримувати здоров’я під час сидячого навчання

Дистанційка – без сколіозу: як підліткам Дніпра підтримувати здоров’я під час сидячого навчання

Викривлення хребта – досить поширене захворювання в учнів. Постійне багатогодинне сидіння за комп’ютером дається взнаки й може призвести до серйозних захворювань. Тому проблема лікування та профілактики сколіозу сьогодні актуальна та важлива.

Про це Відкритому розповів фізичний терапевт, член Міжнародної європейської асоціації кінезіологів Роман Полозанцев та голова батьківської ради однієї зі шкіл Дніпра Аріна Чекова.

Зараз у дітей проблеми з поставою, через що виникає сколіоз. Статистика, за словами члена Міжнародної європейської асоціації кінезіологів, за останні три роки збільшилася у кілька разів. Основна причина – підлітки надто довго сидять за комп’ютером.


«Основне питання батьків, які приходять до мене на прийом – «скажіть моїй дитині аби вона сиділа рівно». Це не працює з дітьми, бо батьки їм мають приділяти більше часу. Я призначаю лікування в три етапи: навчити дитину правильно сидіти, зробити ренген, займатися лікувальною фізкультурою.

Великою проблемою є те, що після 6 годинних онлайн уроків, школярі й далі продовжують сидіти за гаджетами: робити домашнє завдання, грати в ігри, спілкуватися з однолітками, дивитися відео. У результаті виходить майже весь день у сидячому вигляді. Сколіозу у такому разі – не уникнути!», – розповів розповів фізичний терапевт, член Міжнародної європейської асоціації кінезіологів Роман Полозанцев.

Батьки надзвичайно стурбовані такою ситуацією, адже далеко не завжди є час та можливість стежити та контролювати сидіння дитини під час навчання.


«Ми намагаємося ініціювати завдання, які можемо викладати в чати, аби батьки могли дітям показувати як правильно робити фізичні вправи. Але, окрім цього, мають бути додаткові фізичні заняття. Проблеми з осанкою у моєї доньки почалися останні 3 роки, як раз коли стартувала дистанційка. Але, я вважаю, що відповідальність за здоров’я дітей – несуть виключно батьки», – вважає голова батьківської ради однієї зі шкіл Дніпра Аріна Чекова.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті