Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
02:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Для них це – символ незламності». Майстриня з Дніпра вишиває на військовій формі

«Для них це – символ незламності». Майстриня з Дніпра вишиває на військовій формі

Дніпровська майстриня Олена Яшина вишиває на формі для військових, поліції та ДСНС. Розповідає, ідея належить самим бійцям. За два місяці в Олени Яшиної замовили вже близько пів сотні форм з вишивкою. Жінка каже: такий одяг має для наших захисників особливе значення.

До повномасштабної війни Олена Яшина виготовляла логотипи для бізнесу. Однак через бойові дії переформовувала свою справу, почала виготовляти шеврони.

"Великі виробництва, які раніше це виготовляли, не могли забезпечити потреби, бо чи там були військові дії, на території Харківщини, наприклад, чи виробництва взагалі не працювали. І попит дуже різко зріс на шеврони", – каже жінка.

Коли виробництва відновили роботу, Олена зайнялася вишивкою військової форми.

"Ідея, на жаль, не моя, але це ідея самих хлопців, які воюють за нас. Вони надіслали мені фото, і запитали, чи можу я таке зробити. Я, звісно, подивилася, прикинула, запропонувала свої візерунки, і вони погодилися. І ми зробили перші зразки", – говорить вона.

Для військових, каже Олена, вишита форма має особливе значення: візерунки підіймають їхній бойовий дух.

"Мене це надихає. Коли ти робиш щось, що потрібно нашим бійцям - це просто неймовірне відчуття. Нам часто вимикають світло. Ми підлаштовуємо графік виробництва під умови, в яких працюємо, все це тільки робить нас сильнішими", – розказала вишивальниця.

За два місяці Олена виготовила вже близько пів сотні форми з вишивкою для військових, поліцейських, рятувальників. Також вже є запити від працівників швидкої допомоги та залізниці.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті