Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 22 лютого 2025
16:58

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині перекрили міжнародний канал контрабанди прекурсорів

На Дніпропетровщині  перекрили міжнародний канал контрабанди прекурсорів

Жінка перевозила автомобілем 20 кг прекурсорів.

На одному з блокпостів Дніпропетровщини поліцейські вилучили у водійки автомобіля пакети з ефедриновмісними пігулками загальною вагою близько 20 кілограмів. За попередніми оцінками, їх вартість на «чорному ринку» становить близько 2-х млн гривень.

Поліцейським вдалося встановити, що 55-річна жінка на своєму автомобілі «Peugeot 207» з-за кордону перевозить велику партію пігулок, з яких виготовляють психотропні речовини. 12 грудня вночі на одному з блокпостів на трасі її зупинили поліцейські. Під час поверхневого огляду у задній лівій двері автомобіля було виявлено 16 великих пакетів з психотропними пігулками вагою близько 20 кг.

Поліцейські доставили жінку до відділення поліції, автомобіль вилучили. Пігулки направили на експертизу. Зараз вирішується питання щодо правової кваліфікації події.

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:

   

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
будинків ОСББ та ЖБК оновлені у Дніпрі у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті