Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 15 липня 2025
20:06

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як переселенцям переадресувати виплати на зручне поштове відділення

Як переселенцям переадресувати виплати на зручне поштове відділення

Переадресація виплат для тих переселенців, котрі отримували допомогу від держави через пошту чи за місцем проживання. З переїздом у більш безпечне місце треба зробити декілька простих кроків. Це допоможе людям зберегти пенсії, субсидії та соціальну допомогу.

Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Якщо людина отримувала виплати від держави на банківську картку, то зі зміною місця проживання нічого робити не треба. Пенсія, субсидія та соціальна допомога й надалі надходитиме на рахунки. Переадресацію зробити мають ті, хто отримував кошти через пошту або з листоношою», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Кришень.

Зробити це можна, зателефонувавши до контакт-центру Укрпошти. Номер – 0 800 300 545. Ще один варіант – зв’язатися з сервісним центром Пенсійного фонду за місцем перебування.

Поясніть оператору, що через війну змінили місце проживання. Вкажіть, де до цього отримували виплати. Повідомте паспортні дані та як з вами зв’язатися. Зазначте індекс поштового відділення або адресу нового місця проживання. Туди й переадресують пенсію, субсидію чи інший вид соціальної допомоги.

Спрямувати кошти можна й на найближче до вас відділення Ощадбанку. Для цього потрібна заява. Звернутися з нею необхідно до Пенсійного фонду або соцзахисту регіону перебування.

Нині на Дніпропетровщині зареєстровано 370 тис переселенців. Серед них майже 70 тис людей старшого віку та 17 тис тих, хто має інвалідність.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (9)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (8)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті