Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
02:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Експерти прогнозують Україні місце у десятці найсильніших паспортів світу

Експерти прогнозують Україні місце у десятці найсильніших паспортів світу
Фото: Корреспондент.net

Україна, після вступу до Євросоюзу, "увійде до десятки найсильніших паспортів світу", вважають у Henley & Partners.

Паспорт України може увійти до десятки найсильніших паспортів світу, якщо країна вступить до Європейського Союзу. Відповідні прогнози зробили експерти з питань громадянства, пишет Корреспондент.net.

Зокрема, дані Індексу паспортів світу, опубліковані 10 січня на перший квартал 2023 року від компанії Henley & Partners, засновані на даних Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), свідчать, що за звітний період український паспорт перемістився з 35-го на 36-те місце у рейтингу через зміни у позиціях інших країн.

За останні три місяці Україна не укладала договорів щодо безвізового переміщення. Наразі власники паспорта України мають можливість пересуватися без візи або з візою після прибуття по 144 країнах світу.

Аналітики Henley & Partners нагадують, що громадянам України було надано право на проживання та роботу в Європейському Союзі на строк до трьох років відповідно до європейського плану дій у надзвичайних ситуаціях на період найбільшої міграційної кризи цього століття.

"Піднявшись на 24 позиції за останнє десятиліття, Україна, швидше за все, увійде до десятки найсильніших паспортів світу, якщо вступить до ЄС. Переговори про членство мають розпочатися в найближчі кілька місяців, після схвалення заявки України на набуття статусу кандидата в ЄС у червні 2022 року", - йдеться в експертному прогнозі.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. загальна протяжність колесовідбійного бруса у Дніпрі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті