Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 25 травня 2025
11:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Українською, будь ласка!»: як у Дніпрі можна безкоштовно пройти курси державної мови

«Українською, будь ласка!»: як у Дніпрі можна безкоштовно пройти курси державної мови

У Дніпрі можна безкоштовно навчитися розмовній державній мові в рамках міської програми «Українською, будь ласка!». Для цього треба пройти тестування та перевірити свій рівень знання мови, заповнивши коротку анкету.

Про це Відкритому розповіли директорка зі зав’язків з громадськістю Центру Прикладної освіти «Логос» Анна Жуковіна та заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «єДніпро» Дніпровської міськради Валерія Усольцева.

Дніпро працює над популяризацією рідної мови у мережевому просторі. У рамках міської програми розвитку та функціонування української мови «Українською, будь ласка!» КП «єДніпро» Дніпровської міськради створили платформу із онлайн-тестом на її знання.


«Після проходження тестування, кожен учасник може отримати сертифікат на відповідний рівень знань мови та безкоштовний курс з української мови від репетиторського центру «Логос» та курсів англійської розмовної мови ESL. Також усі користувачі платформи можуть прийняти участь у безпрограшній вікторині «Колесо фортуни», та, надавши усі відповіді на запитання у шести рубриках з історії міста, отримати сертифікат. У залежності від кількості набраних балів, їх можна використати у музеї історії Дніпра : придбати екскурсію чи квиток на майстер-клас», – пояснила Валерія Усольцева.

Платформа знаходиться за посиланням: ua.dniprorada.gov.ua Після проходження вікторини учаснику генерується сертифікат.

У залежності від кількості набраних балів, кожен отримає 50, 100 чи 200 музейних купонів.


«На заняттях викладач знайомиться з учнями, цікавиться щодо мети вивчення державної мови і вже починає працювати. Це усунення найпоширеніших помилок розмовної української, вікторини та ігри. Все – аби людей мотивувати навчатися. Ми даємо практичну базу, ділимо їх на групи, де вже вони самі можуть складати речення та розмови. Далі – зміна партнерів. У нас є умова – використання української у спілкуванні, побуті, соціумі. Адже, спостерігається проблема, що люди можуть соромитися помилок у мові й тому не говорять рідною. Розмовна українська не буває неправильною, бо вона є розмовна, своя, недосконала», – розповіла Анна Жуковіна.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті